Raha, Poliitika Ja Tervishoid

mees tervis n?uanded

Uuringus, teadlased uurinud täpsus tuleneb tasuta veebipõhine Terve Südame Vahend ( siin ). Online-küsitluse uurib üheksa elustiili tegurid, mis võivad mõjutada südamehaiguste riski: suitsetamine, kehakaal, füüsiline, ja alkoholi, puuviljad, köögiviljad, terved terad, pähklid, magusat jooke, punast ja töödeldud liha. Nagu eespool mainitud, toidu ja vee kaudu levivad infektsioonid kujutavad suurimat ohtu, et need, kes teevad reisi Euroopasse.

Toit on sageli on ette valmistatud, ebasanitaarsed tingimused koostisosadega, mis võib olla saastunud. Vesi ei ole alati piisavalt kättesaadavad, mis muudab pagulaste tõenäolisem, et ohtlik juua vett.
See viib omakorda, et kõhulahtisus on üks tavalisemaid sümptomeid. Kuigi mõned tööstusharud kaob, teised, et edendada tervist ja heaolu saab areneda. Need muudatused aitavad muuta meie süsteem haige hooldus tervishoiule. Kooskõlastatud jõupingutusi, Valge Maja tasemel on vajalik, et edukalt luua kultuuri, tervise-ja wellness ja muuta meie tervishoiusüsteem.

Mis ülesanne on meie järgmine president.

Vedaja staatuse testid avastavad geneetilised variandid, mis võivad põhjustada päritud tingimused. Need variandid on sageli leidnud peamiselt teatud rahvusi. Pärilik thrombophilia on eelsoodumus haigestuda kahjulik vere hüübimist. Neid kahjulikke vere hüübimist kõige sagedamini vormis jalad ja saab reisida kopsud. See test sisaldab kaks kõige levinumad variandid on seotud päriliku thrombophilia. Need kõige suuremas ohus on üle 50 aasta vana, suitsetajad, need, kellel on krooniline haigus, nagu näiteks kopsuhaigus või diabeet, ja need, kellel on immuunpuudulikkus.

Avasta harjumusi, mis teevad suurim kaalu erinevus inimestel, kellel on sarnane geneetika. Need struktuursed probleemid sunnivad inimesi poole röövellikud erasektor , kus vaesunud raha laenata laenu haid, et maksta ära ravikulud. Hinnanguliselt 63 miljonit inimest silmitsi vaesuse iga aasta tingitud ravikulud üksi. Suure haiguskoormuse Aafrika alam-Sahara piirkonnas, meditsiinilisi uuringuid on vaja oluliselt suurendada mandril kindlaks määrata geneetiliste riskifaktorite haigusi ja võidelda leviku ravimiresistentsuse ja tekkivate infektsioonide.

Minu isiklik lootus on, et koos saame luua riigi vestlus reaalne, praktiline lahendus ennetamise, ravi ja pöördumise meie diabesity epideemia. Arvavad, et jagada oma tulemusi sugulased.

Nad võivad olla ka need variandid. Pidage meeles, et mõned inimesed ei taha teada, teavet geneetilised terviseriskid. Pärast palju katse-eksituse meetodil, Rahustama oli lõpetanud, kuid Gozani ütles, et tema ettevõte on jätkuvalt fine-tune ja vaadata üle kantavad. Ta ütles, et seade võiks olla väiksem ja kergem ja võiks areneda pakkuda enam-isikliku kroonilise valu lahendusi. Gozani plaan ajal, kui pilv-salvestatud tervise kogutud andmete seadet võiks kasutada, et pakkuda rohkem suunatud valu juhtimise kehaga.

Siin küüned muutuvad nõgus nagu tingimusest on näha rauapuuduse see tingimus küüned muutuvad õhuke,pehme ja normaalne convexity asendatakse concavity. DFNB1 on teatud tüüpi pärilik kuulmislangus, mis võib olla mõõdukas kuni tugev. Sümptomid on tavaliselt märganud vastsündinute. Isik peab olema kaks variante GJB2 geeni, et on GJB2 seotud DFNB1. Aju põletik võib hävitada aju kude, nagu krooniline liigesepõletik võib hävitada ühine kudede, mistõttu on ühine inetus, jäikus ja valu. Kui teie aju ei tööta nii hästi, kui peaks te võite olla kannatavad aju põletik. See saab olema tõsine, sest aju põletik on seotud oluliste riskide erinevate aju degeneratiivsed haigused, sealhulgas kaotada oma mõistmine kutsutud Alzheimeri tõbi.