Teadlased Leida Üllatav Seos Sünnikuu Ja Haigestumise Riski

mees tervis n?uanded

Tööstus põllumajandus teeb meid haigeks. Center for Disease Control (CDC), Maailma terviseorganisatsioon (WHO), toitainete teadlaste ja meedikute hoiatab terviseriske, kontsentreeritud loomade söötmine toimingud (CAFOs). Seal on lähedal üksmeelel, eksperdid, et liig antibiootikumid, rahvarohke ja ebasanitaarsed karja tingimused, ebaloomulik sööda toitumine ja vähene riskide hajutamise eest vastutavad mõned tõsised ülemaailmse tervisele. Tuhanded teised patsiendid ja hooldajad on hädas otsima diagnoosi ja ravi aeg-ajalt või aladiagnoositud tingimused, et olemas segane array muutlik sümptomid, mis ei vasta tingimuste traditsiooniliselt õpetanud meditsiini-kooli. Nende hulka kuuluvad puukborrelioosi , Fibromüalgia , Kroonilise Väsimuse Sündroom , POTID, Sest arstid tihti ekslikult peavad need tingimused, millel on psühholoogilised põhjused või lihtsalt suunata patsiendi üks spetsialist või teist, kui füsioloogiline põhjus ei saa tuleb leida kiiresti, patsientidel võib investeerida palju aastaid ja tuhandeid dollareid, ilma et kunagi leida lahendus.

Lihtne mõõtmine, nagu vererõhk ei saa mõõtmine tervislikkuse iseenesest. See võib olla kasulik, mõõtmine, kui see sisaldab muu mõõtmine - näiteks tervishoiu eesmärk.

Kui inimese vererõhk vastab täpselt nende tervis eesmärk, oma vererõhku, tervislikkuse on 100 protsenti. Enamikul juhtudel, nende vererõhk tervislikkuse ei ole just mängu eesmärk. Näiteks, kui patsiendi vererõhk tervislikkuse kuulub 90 protsenti, suurem või väiksem, kui oma eesmärk, oma vererõhku, tervislikkuse on 90 protsenti ja nende vererõhk unhealthiness on 10 protsenti. Muidugi ühe mõõta vererõhk on väga nõrk meetme tervislikkuse, sest vererõhk varieerub laialdaselt kogu päeva, ja selle tulemusena kasutamise ja kosutava actives.

Hiljutised uuringud on näidanud, keerukust soolestiku mikroobide ökoloogia ja selle võrguühenduse kohta, et ainevahetuse reguleerimine oluline radu vastuvõtvas. Uuringud microbiota erinevate keha saidid aitavad meil mõista, kuidas mikroorganismid mõjuta vastuvõtva. Muutused microbiome koostis on seotud paljud mitte-nakkushaigused, sealhulgas põletikuline jämesoole tingimused, autoimmuunhaiguste, vähk ja diabeet, kuigi paljudel juhtudel põhjuslik seos ei ole veel kindlaks tehtud.

Olemasolevate kliiniliste uuringute meetoditest, see võib võtta aastakümneid.

Aga seal on suurepärane võimalus NIH, FDA ja bioloogiliste ravimite ja diagnostika firmad teevad koostööd, et luua uusi mudeleid innovatsiooni ja kliinilistes uuringutes. Me vajame uusi lähenemisi, mis võimaldavad meil testi võimalike uute Alzheimeri tõve ravi, inimesed ohus või varajases staadiumis haigus, näha, mis on lubadus, ja null parimad panused ennetamise kohta. See, kuidas me võiks loota, et liikuda horisont läbimurrete aastakümnete jooksul.
Ja edukas Alzheimeri oleks meil uus mudel, kiirem, rohkem tasuv töö teiste krooniliste ja välditavaid haigusi.

Ma tahtsin teile kirjutada väga väga varsti vastuse oma viimase tervitustekst. Ma tahtsin öelda, et sa väga kiiresti mõned sõnad, mida ta soovitas. Kuid mul on olnud ülimalt halvasti—piirdub minu voodi peaaegu nädal ootamatu tagasi halbu sümptomeid ja nii nõrgaks, sest vaevalt, et kannavad ilma minestamine isegi passiivne väsimust, mis on läbi viidud alates käesoleva voodi, diivan trepist alla, kõik leebus minu venna armastus minu jaoks. Kui prevalency ida tuul ja ootamatu külma ilmaga sellega seotud, peetakse põhjustab infarkti.